ESTETİK AMELİYATLAR

Gerçekleştirmekte Olduğum Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Ameliyatları

Burun Estetiği (Rinoplasti) - İstanbul ve Diyarbakır Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi - Doç. Dr. Burhan Özalp - BurhanOzalp.com
Burun Estetiği (Rinoplasti) Ameliyatı

Burun şekillendirme ameliyatları ciddi bir bilgi ve deneyim birikimi gerektirir. Burun estetiğinde (rinoplasti) 10 yılı aşkın deneyimimle mümkün olan en iyi sonuçlara imza atıyorum.

Meme Büyütme - Meme Şekillendirme - İstanbul ve Diyarbakır Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi - Doç. Dr. Burhan Özalp - BurhanOzalp.com
Meme Büyütme Ameliyatı

Genetik özellikler ve emzirme sonrası göğüslerin küçülmesi nedeniyle kadınlar kendilerini daha iyi hissetmek için destekli sütyen giymek zorunda kalmaktadırlar. Bir saatlik ameliyatla yerleştirilen silikon protezler bu sorunu kalıcı olarak çözmektedir.

Meme Küçültme - Meme Şekillendirme - İstanbul ve Diyarbakır Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi - Doç. Dr. Burhan Özalp - BurhanOzalp.com
Meme Küçültme

DMeme büyümesinin nedenleri henüz kesin olarak ortaya konmasa da meme dokusunun hormonlara olan aşırı duyarlılığı en çok kabul edilen görüştür. Aşırı kilo alımı, tekrarlayan uzun süreli emzirmeler, genetik yatkınlık da meme büyümesinin sebeplerindendir.

Karın Germe - Abdominoplasti - İstanbul ve Diyarbakır Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi - Doç. Dr. Burhan Özalp - BurhanOzalp.com
Karın Germe – Abdominoplasti

Karın bölgesinde sarkma genellikle doğum(lar) ya da hızlı kilo verme sonrasında görülür. Abdominoplasti ameliyatlarıyla kişinin özellikle karın alt bölgesinde bulunan sarkmış cilt ile beraber fazla yağ dokusu da atılır ve karın kasları dikişlerle sıkılaştırılarak forma kavuşturulur.

Yağ Aldırma - Liposuction - İstanbul ve Diyarbakır Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi - Doç. Dr. Burhan Özalp - BurhanOzalp.com
Yağ Aldırma – Liposuction

Liposuction (liposakşın) ince kanüller yardımıyla yağların vakumlanması ve vücuttan uzaklaştırılması işlemidir. Toplumda yaygın olarak bilinenin aksine bu ameliyat zayıflamak için değil, vücut hatlarının düzeltilmesi için yapılmaktadır.

Yağ Dolgusu - Kök Hücre - İstanbul ve Diyarbakır Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi - Doç. Dr. Burhan Özalp - BurhanOzalp.com
Yağ Dolgusu – Kök Hücre

Son yıllarda giderek popülarite kazanan “lipofilling” sayesinde yaşlanmaya bağlı yüz hacminde azalma ve derinleşen kırışıklıklar kişinin kendi yağ dokusunun verilmesiyle düzeltilmekte, meme ve popo hacmi artırılarak daha genç ve estetik bir görünüm sağlanmaktadır.

“Doç. Dr. Burhan Özalp; bilimsel sınavlardan başarıyla geçerek Avrupa Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği Sertifikası‘nı almaya hak kazanmıştır”.

CERRAHİ PLANLAMADA ÖNCELİKLERİM

Kişiye özel planlama ile doğallığın karışımına ulaşmak…

Doğallık
Ameliyatlarda kişiye istediği görünümü verirken mümkün olduğu kadar yapaylıktan uzak kalıp doğal bir dönüşümü elde etmeyi amaçlamaktayım.
Hastanın Ne İstediğini Anlamak
Bence, bir plastik cerrah “ben böyle yaptım, çünkü en güzeli budur” demek yerine hastasıyla ameliyat öncesi konuşup onun ne istediğini anlamalı ve ameliyatın sonucunda hastaya istediğini vermeyi amaçlamalıdır. Çünkü güzellik kişiden kişiye göre değişir.
Kişiye Özel Planlama
Standart bir ameliyat sonucu yerine kişinin vücut hatlarına ve yüz oranlarına göre hastaya en uygun ve ona özgü planlamayı yapmak hasta memnuniyetinin altın koşuludur.
Sürekli İletişim
Ameliyat olmak için başvuran hastalarla ameliyat öncesi ve sonrasında tam bir iletişim halinde bulunmak, doktor için küçük ama hastası için büyük olabilecek sorunlara tam bir empatiyle yaklaşmak benim için çok önemlidir.

Önce sağlık!

En iyi sonuç için işi uzmanına bırakın.